Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Tvůrčí psaní, Žurnalisté

Přihlásit
věk 9-15 let
místo Liška - Bílovice n. Svit.
termín ČT 16:30-17:30
zahájení 5. 10. 2017
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 4 (z 6)
oborSpolečenskovědní aktivity - Literatura

Máš zvídavé otázky a už nevíš koho se ptát? Chceš všem vysvětlit jak funguje vesmír? Píšeš, fotíš, kreslíš komixy a v šuplíku je tvých výtvorů škoda? Nebo se prostě rád zajímáš o věci kolem sebe a chceš o nich podávat zprávy? Rád píšeš a vymýšlíš? V kroužku žurnalistů je tak trochu od všeho. Budeme psát, kreslit, fotit, natáčet audia i videa - ve spolupráci s Bílovickou televizí. Kromě schůzek jednou týdně, občas vyrazíme i na Bílovické akce, nebo tam, kde nás to zrovna bude zajímat.