Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Teens - Dívčí klub

Přihlásit
věk 10-15 let
místo Lány - Bohunice
termín PÁ 14:30-17:30
zahájení 5. 10. 2018
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 12 (z 12)
oborVýtvarné a rukodělné aktivity - Dívčí kluby

Dívčí klub pro teens holky nabízí v pátek jedenkrát za tři týdny odpoledne plné výtvarného tvoření, vaření, objevování, zkoušení, ,... prostě všechno, co mladé slečny mají rády a chtěly by si to vyzkoušet se svými kamarádkami! Zároveň společně někdy vyrazíme za zajímavými věcmi do centra Brna (přehlídky, výstavy, kino, trhy, …) Kroužek probíhá cca 1x za tři týdny a trvá 3 hodiny. Termíny našich setkání v 1. pololetí:
19.10., 9.11., 30.11., 4.1., 25.1.