Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

TRX pro náctileté

Přihlásit
věk 12-17 let
místo Liška - Bílovice n. Svit.
termín ÚT 17:15-18:15
zahájení 3. 10. 2017
cena 1 350 Kč (pololetí)
volná místa 0 (z 12)
oborSportovní aktivity - Ostatní sporty

TRX cvičení pro náctileté je určeno pro kluky i holky od 12 do 17 let. Cvičí se na závěsném systému TRX a jako zátěž se používá vlastní tělo. Náročnost si tak určuje každý sám. Cvičení napomáhá k vyváženému a zdravému osvalení, ulehčuje přetěžovaným partiím a naopak oslabené svaly posílí.
Lektor Daniel Kotas je vyškoleným instruktorem mnoha sportovních aktivit a držitelem TRX certifikátu pro osobní trénink a TRX Sports Medicine.