Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Soubor Cyranovy boty - bubny a body percussion

Přihlásit
věk 17-50 let
místo Lidická - Brno-střed
termín PO 19:00-21:00
zahájení 24. 9. 2018
cena 1 500 Kč (pololetí)
volná místa 12 (z 12)
oborHudebně-dramatické aktivity - Hudba

Soubor je tvořen mladými lidmi se zájmem o hru na africké bubny a na rytmy všeobecně. Na trénincích se zabýváme technikou hry na africké bubny a body percussion. Tvoříme vlastní skladby a pravidelně vystupujeme na různých akcích, pořádáme koncerty. Podmínky pro zájemce: dobrý smysl pro rytmus, alespoň základy hry na djembe. Zájemcům rádi poskytneme informace.