Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Sochaři - Didaktis

Přihlásit
věk 6-10 let
místo Louka - Vinohrady
termín PO 14:00-15:00
zahájení 25. 9. 2017
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 1 (z 10)
oborVýtvarné a rukodělné aktivity - Keramika

Cílem kroužku je děti seznámit se základními prostředky keramické práce a naučit je s nimi pracovat, tímto pak podporovat přirozenou dětskou tvořivost a fantazii a současně umožnit dětem potřebnou relaxaci.
Činnost kroužku je zaměřena na práci s keramickou hlínou. Děti se učí tyto techniky: práce s plátem, modelování z ruky, šňůrkovou techniku, zdobení plastickým dekorem, glazování a další způsoby dekorace artefaktu.