Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Podcasting – kreativní internetové rádio

Přihlásit
věk 11-20 let
místo Legato - Kohoutovice
termín PO 15:30-17:00
zahájení 18. 9. 2017
cena 600 Kč (pololetí)
volná místa 8 (z 10)
oborVěda a technika - Radioklub

Rádio není médium, které umírá, a sociální sítě nejsou jen hrozbou pro bezpečnost, jak se občas jeví! Jedná z internetových platforem, která u dětí stále podporuje rozvíjení kreativity a jejích představivostí je PODCASTING, internetové rádio. Obsah podcast-a může být různý. Od komentování novinek, a současných událostí, povídání o konkrétním tématu, rozhovorů s hosty do čtení vlastních povídek. Je na skupině děti, které se zapojí do kroužku, aby si zvolily jakou variantu podcastingu chtějí uskutečnit a čemu se při vytvoření pořadu chtějí nejvíce věnovat. Na začátku kroužku, dětí v skupině budou společně rozhodovat o tom, na co se zaměří.
Dětí se na kroužku nejdřív seznámí se samotným pojmem podcastingu, a bude jim představeno i několik populárních podcastingu. Hodiny budou probíhat tak, že děti nejprve zpracují materiál, který na následující hodině společně nahrají v studiu Atelieru Lávka. Každý záznam, který během hodiny vznikne, bude nahrán na Soundcloud účtu Atelieru Lávka.