Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Mladý citrusář

Přihlásit
věk 9-15 let
místo Lidická - Brno-střed
termín ČT 16:00-17:30
zahájení 5. 10. 2017
cena 300 Kč (pololetí)
volná místa 4 (z 15)
oborPřírodověda - Rostliny

Namnožíme si a vypěstujeme cizokrajné užitkové rostliny, především citrusy, banánovníky, ananasovníky a fíkovníky. Navštívíme výstavu nebo sbírku citrusů. V soutěžích si ověříme své znalosti a zúčastníme se výstavy citrusů.velkým zážitkem bude ochutnání našich plodů , hlavně banánovníků.Schůzky se konají jednou za 14 dní dle rozpisu,který obdržíte na první schůzce.
Plaťte pouze na 1 pololetí.