Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Malí chovatelé aneb hrátky se zvířátky 4

Přihlásit
věk 6-11 let
místo Lidická - Brno-střed
termín ČT 15:00-16:00
zahájení 5. 10. 2017
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 4 (z 10)
oborPřírodověda - Zvířata

Hry, malování a jiné tvoření inspirované lužáneckými zvířátky.

Program kroužku je určen pro děti od 1. do 4. třídy.

Zvířátko, které budeme nějakým výtvarným způsobem ztvárňovat, si v kroužku vždy představíme, důkladně si ho prohlédneme, povíme si, kde žije v přírodě a jak tato místa asi vypadají. Dále si povíme, jak se toto zvířátko chová v domácích podmínkách a co to obnáší. Například, čím se krmí, kde bydlí, co má rádo a co ne. Naučíme se, jak se k němu chovat a jak s ním komunikovat, aby to bylo příjemné nejen nám, ale i jemu.
Lásku ke zvířatům mohou děti projevit při mazlení, při praktické péči o zvířátka i při získávání informací o jejich životě a chovu.