Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

MOBIL FOTO

Přihlásit
věk 12-18 let
místo Labyrint - Bohunice
termín ČT 16:15-17:15
zahájení 4. 10. 2018
cena 700 Kč (pololetí)
volná místa 4 (z 5)
oborVěda a technika - Fotografie, video, film

Mobil v dnešní době nahrazuje fotoaparát. Dají se s ním pořizovat snímky ve všech běžných situací. Případně se pokusit o nějaké to umělecké veledílo. Naučíme se i jak vhodně na snímek umístit to, co chceme vyfotit. Pořízené fotky budeme zdokonalovat využitím různých filtrů a dalším zpracováním.