Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Lvíčata

Přihlásit
věk 4-6 let
místo Louka - Vinohrady
termín ST 16:30-18:00
zahájení 12. 9. 2018
cena 300 Kč (pololetí)
volná místa 15 (z 15)
oborPřírodověda - Pobyt v přírodě

NÁŠ ODDÍL JE VŠEOBECNĚ ZAMĚŘENÝ, ORIENTUJEME SE NA PESTROU PALETU ČINNOSTÍ: VÝLETY DO PŘÍRODY, ZA KULTUROU, ZÍSKÁVÁNÍ TÁBORNICKÝCH ZNALOSTÍ A DOVEDNOSTÍ, TURISTIKA, SPORT, RUKODĚLNÉ ČINNOSTI. VŠE POD VEDENÍM KVALIFIKOVANÝCH A ZKUŠENÝCH VEDOUCÍCH.

Oddíl je součástí 43. PS Vinohrady a je otevřen ve spolupráci se SVČ Lužánky.

SRAZ NA SCHŮZKU JE VŽDY U KLUBOVNY - ZADNÍ VCHOD BZENECKÁ 6.