Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Kung-fu 3

Přihlásit
věk 11-15 let
místo Lány - Bohunice
termín ST 16:00-17:00
zahájení 3. 10. 2018
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 10 (z 12)
oborSportovní aktivity - Bojová umění

Kroužek pro starší děti, lekce budou obohaceny o náročnější cviky a bojové sestavy.

Kung-fu je bojové umění pocházející z Číny rozvíjející nejen tělo, ale i ducha. Součástí lekcí budou aktivity zaměřené na rozvoj obratnosti, rychlosti, koncentrace, vytrvalosti a základy gymnastiky.

Kroužek je pro děti straší 12 let a pro děti, které se již Kung-fu věnují déle. (Přihlášení pro mladší děti je tedy možné po domluvě s lektorkou).