Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Kung-fu

Přihlásit
věk 6-10 let
místo Louka - Vinohrady
termín ÚT 15:00-16:00
zahájení 2. 10. 2018
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 8 (z 15)
oborSportovní aktivity - Bojová umění

Děti se v kroužku kung-fu postupně učí základům bojových umění Tai-ji a Hung Gar, zaměřených na fyzický trénink těla, posílení vnitřních orgánů, rozvoj koncentrace, cviky pro práci s vnitřní energií Chi a sebeobranu. Děti se během kroužku formou krátkých výkladů také dozvědí, jaká je historie bojových umění, jakou filozofii tato umění sdílejí nebo jaký je skutečný význam slova kung-fu.