Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Kresba a malba

Přihlásit
věk 10-15 let
místo Louka - Vinohrady
termín ÚT 15:30-16:45
zahájení 26. 9. 2017
cena 900 Kč (pololetí)
volná místa 1 (z 12)
oborVýtvarné a rukodělné aktivity - Výtvarka

Kroužek se zaměřením na plošnou tvorbu - kresba, malba. Od začátečníků až po mistry, provázané a motivované dějinami umění.

Zohlednění historických uměleckých stylů a hnutí jako klíč k pochopení jednotlivých výtvarných technik a volné reflexi námětů. Kromě osvojení si schopnosti mimeticky zachytit prostorovu realitu do obrazového formátu se setkáme i s abstraktní malbou pocitů a nálad, principy stylizace, minimalismu, impresionistické krajiny, kubistické deformace či grafickými technikami. Současně se, po předchozí domluvě, podíváme na některé výstavy, expozice nebo zajímavou brněnskou architekturu, kterou lze v příznivém letním počasí přímo v plenéru zachytit na plátno.