Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Japonská kaligrafie

Přihlásit
věk 18+
místo Lidická - Brno-střed
termín ST 16:00-17:30
zahájení 18. 4. 2018
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 2 (z 7)
oborVýtvarné a rukodělné aktivity - Výtvarka

Pokračování lekcí kaligrafie, které volně navazují na lekce předešlé. Lekce jsou otevřeny i pro nové zájemce, účast v uplynulých lekcích není podmínkou. Výuka bude probíhat opět pod vedením rodilé lektorky Mayuko Hasebe. Lekcí bude celkem šest a to v těchto termínech: 18.4, 25.4, 16.5, 30.5, 6.6 a 20.6.
Výuka bude zaměřena na procvičování kaligrafických znaků ve stylu Kanji, Kana, Kaisho, Gyosho a Sosho.