Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

INsport 1x za 14 dní

Přihlásit
věk 8-15 let
místo Lidická - Brno-střed
termín PÁ 15:00-18:00
zahájení 6. 10. 2017
cena 300 Kč (pololetí)
volná místa 0 (z 16)
oborSportovní aktivity - Ostatní sporty

Zašel/a bys na Lasergame nebo do Jumpparku, ale nemáš s kým? Tak se přihlas k nám do kroužku.
Princip kroužku je chodit se stejnou partou dětí do různých sportovních zařízení, vyzkoušet i netradiční druhy sportů a vyblbnout se při pohybových hrách.
Ráda bych s dětmi navštívila: lasargame, minigolf, Jumppark, paintball, plavání, lezení po stěně, bowling, exitgame a mnoho dalšího.

Kroužek bude probíhat 1x za 14 dní (druhý a čtvrtý pátek v měsíci), přibližně 2 – 3 hodiny.

V ceně kroužku nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých zařízení. Rodičům přihlášených děti budu posílat na každý měsíc plán akcí s pokyny.