Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Hravé vystřihovánky s Ábíčkem

Přihlásit
věk 9-13 let
místo Lidická - Brno-střed
termín ČT 18:10-19:40
zahájení 21. 9. 2017
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 10 (z 10)
oborVěda a technika - Modeláři

Těšit se můžete na výrobu funkčních papírových modelů, zaměřené na výrobu mechanických papírových hraček, papírová házedla, sérii miniboxů, vynálezy Leonarda da Vinci, chytrých vystřihovánek z ABC …. Model si postavíte, a následně si s ním můžete hrát nebo poznávat historii i současnost, něco nového se přiučit.
Stavba papírových modelů podporuje prostorovou představivost a rozvíjí jemnou motoriku. Náročnost modelů přizpůsobíme věku dětí. S vytvořenými modely se děti mohou účastnit soutěží v rámci ČR na mezinárodní úrovni.
Na některé soutěže pořádáme i výlety, při kterých se podíváme do muzeí, hradů nebo zámků.