Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Elektronika III

Přihlásit
věk 10-12 let
místo Lidická - Brno-střed
termín ÚT 17:30-19:00
zahájení
cena 900 Kč (pololetí)
volná místa 10 (z 10)
oborVěda a technika - Ostatní technika

Kroužek je určený pro účastníky, kteří mají alespoň základní zkušenosti s konstrukcí jednoduchých obvodů. Součástí kroužku bude podání vybraných teoretických znalostí z elektrotechniky, ale hlavně jejich praktická aplikace. Jedná se tedy o kroužek, kde budou účastníci nejdříve stručně seznámeni s teorií a následně budou vedeni k tomu, aby použili nabyté znalosti a použili je při konstrukci obvodu. Dále budou konstruována i složitější zapojení, kde se bude spíše zpětně rozebírat jejich funkce. Okrajově se účastníci seznámí i s programováním mikrokontroléru Arduino.

U času kroužku může dojít k drobné změně v závislosti na VŠ rozvrzích vedoucích kroužku. K 1. září bude čas již potvrzený.

Možnost zúčastnit se okresního kola soutěže v Elektronice, které pořádáme v Lužánkách.