Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Dětský sbor

Přihlásit
věk 6-12 let
místo ZŠ Vejrostova
termín ČT 15:15-16:15
zahájení 5. 10. 2017
cena 600 Kč (pololetí)
volná místa 19 (z 20)
oborHudebně-dramatické aktivity - Zpěv

Pod vedením sbormistryně děti proniknou do tajemství hudby, naučí se mnoho pěkných skladeb, které následně představí na vystoupení. Chybět nebude ani hlasová průprava. Vedoucí sboru je Lucie Mužíková, studentka konzervatoře a absolventka proslulého Dětského sboru Brno.
Sbor je určen pro všechny hudebně nadané děti ve věku 6-12 let. Výuka bude probíhat každý čtvrtek od 15:15 do 16:15 v budově ZŠ Vejrostova (Vejrostova 1, Brno-Bystrc), konkrétní informace o učebně bude zaslána rodičům přihlášených dětí. Začínáme první týden v říjnu, první hodina tedy proběhne 5. 10. 2017. V době svátků a prázdnin se lekce nekonají. Konec výuky bude 31. 5. 2018.