Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

3D tisk

Přihlásit
věk 13-16 let
místo Lidická - Brno-střed
termín PO 18:00-19:30
zahájení 18. 9. 2017
cena 1 000 Kč (pololetí)
volná místa 3 (z 7)
oborVěda a technika - Výpočetka

Kroužek kde zjistíš co je 3d tiskárna(hotbed, hotend, extruder, filamentu), CAD, stl, slicer, gCode.
Naučíš se jak a kde získat hotový model. Budeš vytvářet vlastní model. Ovládneš software OpenSCAD, Google ScatchUp, CURA, Slic3r. A budeš tisknout jednoduché modely. V průběhu roku se podíváš i do profi tiskárny MCAE v Kuřimi a to chceš vidět.