Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2022/2023

Další info
Kroužky

Jóga pro všechny - začátečníci a mírně pokročilí

věk 16-99 let
místoSolniční 12
termín ČT 17:30 - 19:00
zahájení 29. 9. 2022
kategorieSport a kondiční cvičení
- jóga a zdraví
cena 2 000 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 2000 Kč (4000 Kč), 1200 Kč (2400 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1500 Kč (3000 Kč) děti do 18 let.
volná místa 0 (z 18)

Lekce jógy s fyzioterapeutkou Terezou a Petrem, které Vám pomohou zpevnit tělo a zvýšit jeho pružnost, posílit a upevnit zdraví, zmírnit či zcela odstranit bolesti zad, naučit se důkladně uvolnit, harmonizovat tělo, ducha i duši a v neposlední řadě být tady a teď. V případě obsazení kroužku kontaktujte cvičitele, případně administrátora kroužku, kteří nabízí kurz v úterý i ve středu od 17 hod. do 18:30 v blízkosti Lužánek.

Věnujeme se tradiční klasické józe podle Patandžálího osmidílné stezky. Zároveň se však neuzavíráme ani svěžím proudům současných jógových směrů. Jógou žijeme, nesmírně nás baví a velmi obohacuje. Vnímáme ji jako duchovní cestu, po které naše tělo putuje s duší ruku v ruce. Fyzické cvičení v našem podání ctí fyzioterapeutické zásady správného držení těla, rozvíjíme vědomé dýchání a dbáme na korektní práci pohybového aparátu v jógových pozicích. Lekce vedeme ve dvou, což nám krom propojení mužské a ženské energie poskytuje rovněž dostatečný prostor věnovat se svým klientům důkladně a zlehka dohlížet na to, aby jógové techniky a cvičení prováděli správně. Na našich lekcích jógy se krásně protáhnete, rozdýcháte, posílíte tělo a naučíte se jeho správnému držení, uvolníte přebytečné napětí a zrelaxujete. Budete se učit vnímavosti, koncentraci, plné pozornosti i prožívání přítomného okamžiku, začnete kultivovat sami sebe a rozvíjet své jemné smysly a vnímání. Objevíte v sobě skryté síly, o kterých jste dřív ani netušili.


Kontakty