Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2022/2023

Další info
Kroužky

Klasická jóga pro mírně pokročilé

věk 18-99 let
místoSolniční 12
termín ST 18:30 - 20:00
zahájení 5. 10. 2022
kategorieSport a kondiční cvičení
- jóga a zdraví
cena 2 000 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 2000 Kč (4000 Kč), 1200 Kč (2400 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1500 Kč (3000 Kč) děti do 18 let.
volná místa 26 (z 35)

Veškeré naší praxi týkající se těla, dechu či mysli je nadřazena bdělá pozornost se smysly obrácenými k vnitřním změnám. Jóga nás připravuje zůstat bdělý stále. Učíme se rozlišovat to, co je pro nás přínosné a odpoutávat pozornost od toho, co nám v růstu zabraňuje.. Zorientovat se v tom nám pomáhá jógová etika, kterou by měli začít všichni začínající s jógou.

Ásanová praxe je přizpůsobena potřebám skupiny, každý však jednotlivě hledá zvolenou variaci zaujetí formy ásany podle svých tělesných i duševních schopností neboť není-li prožita s veškerým obsahem, který je přítomen(vědomý dech, ukázněná mysl, všímavosti k prvku stability i uvolnění) nejedná se v pravdě o jógovou pozici.

Část vědomé práce s energií skrze náš dech zesiluje očistu, energetizaci i vnitřní stabilizaci všech našich úrovní člověka. Tato část je důsledně zařazována buď jako samostatná část lekce nebo jako proložený prvek k jiné technice, kterou takto posilujeme.

Zařazujeme také vnitřní stupně jógy (relaxaci, koncentraci a meditaci) s nimiž působíme na naše vědomí. Přes obrácení smyslů dovnitř, koncentraci mysli k jednomu bodu až k jejímu vyprázdnění - posunujeme celý náš život k tvořícímu se naplnění a přiblížení se naší Přirozenosti.


Kontakty