Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2022/2023

Další info
Kroužky

Jóga pro pokročilé

věk 18-99 let
místoSolniční 12
termín ÚT 18:30 - 20:00
zahájení 27. 9. 2022
kategorieSport a kondiční cvičení
- jóga a zdraví
cena 2 000 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 2000 Kč (4000 Kč), 1200 Kč (2400 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1500 Kč (3000 Kč) děti do 18 let.
volná místa 9 (z 24)

V lekcích aplikujeme Pataňdžaliho osmidílný systém jógy s cílem tělesného a psychického uvolnění, propojení se s tím, co je podstatné a neměnné. Pracujeme především s tělem, protahováním, posilováním a uvolněním těla s využitím prvků Yengar jógy, rehabilitačních cvičení. Používáme jógové sestavy a ásany. Pro hlubší vnímání prožitku v současném okamžiku zařazuji i vědomý tanec či muzikoterapeutické techniky. Nácvikem plného jógového dechu a jednotlivých technik pránájámy se propojujeme s životní energií. Skrze vědomé vnímání účinků technik pracujeme s lidskou bytostí jako celkem, s tělem, emocemi, myslí, se spirituální oblastí. Tato praxe skrze koncentraci a prožitek nám napomáhá k převedení jógového vědomého vnímání do běžného života.


Kontakty