Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2022/2023

Další info
Kroužky

Petrův zdar

věk 8-14 let
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška ateliér
termín ST 16:30 - 17:30
zahájení 5. 10. 2022
kategorieSport a kondiční cvičení
- všestranný sportovní rozvoj
cena 1 600 Kč (pololetí)
volná místa 0 (z 13)

Rybářský kroužek určený pro všechny kluky a holky, kteří mají rádi přírodu a rádi by se něco dozvěděli o životě a lovu naších sladkovodních ryb.
Kroužek je vhodnou přípravou pro úspěšné absolvování zkoušek pro získání prvního rybářského lístku. Součástí kroužku bude také možnost pravidelně vyjíždět na jeden víkendový den lovit ryby na soukromém rybníku v Dalešicích, nebo dle aktuálních možností v okolí Brna. Děti se naučí navazovat jednoduché montáže, navazovat háčky apod.

A co budou děti do kroužku potřebovat? Hlavně chuť se něco dozvědět a naučit. Rybářské vybavení zatím řešit netřeba. Je to dost specifická záležitost. Každá rybolovná technika potřebuje své. Věřím, že už nějaký ten prut po dědovi doma máš, popřípadě můžeme jeho pořízení zkonzultovat s rodiči. Všem příznivcům a jak nám taky říkají „tichým bláznům“ Petrův zdar přeje vedoucí kroužku Jefry.

Jefry: "Rybařím už více jak 20 let a za tu dobu jsem se o rybách a jejich lovu naučil spoustu zajímavého. Pronikl jsem do řady rybolovných technik, zejména pak do těch aktivních jako je přívlač nebo muškaření. Mám rád přírodu a rybolov spojený s pobytem v jejím krásném prostředí je pro mě nepostradatelným koníčkem. Nejen že obhospodařuji jeden soukromý rybník na Vysočině, ale vydávám se za rybami i za hranice naší republiky. Jednoznačně nejvíce mě oslovila Aljaška, kam se již pravidelně vydávám na lov lososů, pstruhů a lipanů. Jako aprobovaný učitel (tělocvik, základny techniky a speciální pedagogika) s 15 letou praxí ve školství jsem se naučil najít si cestu ke každému. No a oblíbená hláška od dětí? …a vy jste jako fakt učitel?"Kontakty