Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2022/2023

Další info
Kroužky

Oříšci - hravé tvoření

věk 5,5-7 let
místoLouka - Vinohrady
místnostVýtvarka
termín PÁ 14:30 - 15:30
zahájení 30. 9. 2022
kategorieRukodělné a výtvarné
- výtvarka
cena 1 100 Kč (pololetí)
volná místa 8 (z 8)
Novinka!
Kroužek letos otevíráme poprvé.

Jedná se o soubor lekcí hravého tvoření pro děti, které chodí ještě do školky nebo už navštěvují první třídu. Tyto lekce bývají rozděleny do pěti částí, které se pravidelně opakují. První aktivitou je vždy uvítací rituál v kruhu. Tento rituál je edukativního charakteru a odpovídá věkové kategorii přihlášených dětí. Následuje protažení u dětské písničky. Samotnému tvoření předchází krátká grafomotorická aktivita s pracovním listem, kde si děti procvičí dokreslování jednoduchých linií, vlnovek, spirál, základních geometrických tvarů, čísel nebo písmen. Nejdelší část je věnována kreativní tvorbě, při níž si děti vyzkouší různé výtvarné techniky. Každá lekce je završena společnou prezentací dětských výtvorů a rozloučením se v kruhu.

Děti se mohou těšit na tvoření z přírodnin, papíru a jiných materiálů. Čeká je také například "kouzlení s vodovkami" v podobě rozfoukávání barev za pomocí brčka, malba, kresba tužkou, uhlem a různé hravé lepení. Úkoly jsou koncipovány tak, aby u dětí došlo k rozvoji grafomotorických funkcí a rozvoji prostorové představivosti.

Pod vedením aprobované učitelky výtvarné výchovy jsou úkoly koncipovány tak, aby u dětí došlo k rozvoji grafomotorických funkcí a rozvoji prostorové představivosti.

Kromě radosti z tvorby je cílem lekcí také to, aby si děti rozvinuly fantazii, naučily se o své tvorbě přemýšlet a dokázaly si obhájit vlastní názor.


Kontakty