Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2022/2023

Další info
Kroužky

Mini oříšci - rodiče s dětmi

věk 2,5-3,5 let
místoLouka - Vinohrady
místnostVýtvarka
termín PÁ 13:30 - 14:30
zahájení 30. 9. 2022
kategorieRukodělné a výtvarné
- výtvarka
cena 1 100 Kč (pololetí)
volná místa 6 (z 6)
Novinka!
Kroužek letos otevíráme poprvé.

Jedná se o soubor lekcí hravého tvoření pro maminky s dětmi. Tyto lekce bývají rozděleny do čtyř částí, které se pravidelně opakují. První aktivitou je vždy uvítací rituál v kruhu. Tento rituál je edukativního charakteru a odpovídá věkové kategorii přihlášených dětí. Následuje protažení u několika dětských písniček. Nejdelší část je věnována kreativní tvorbě, při níž si děti vyzkouší různé výtvarné techniky. Každá lekce je završena společnou prezentací dětských výtvorů a rozloučením se v kruhu.

Děti se mohou těšit na tvoření z přírodnin, papíru a jiných materiálů, jako je třeba bublinková fólie, která nejmenší děti odjakživa fascinovala. Čeká je také malba, kresba uhlem, otiskování a různé hravé lepení za použití základních geometrických tvarů. Mimo to si děti odnesou domů několik vytvořených 3D modelů vztahujících se k aktuální roční době. V rámci lekcí hravého tvoření se děti pod vedením aprobované učitelky výtvarné výchovy naučí rozpoznávat barvy, procvičí si základní grafomotorické schopnosti a začnou si vytvářet pozitivní vztah k různým výtvarným technikám.


Kontakty