Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kroužky - archiv

Podvečerní jemná hathajóga

věk 16-99 let
místoMalý sál, Solniční 12, Brno
termín PO 18:30 - 20:00
zahájení 7. 3. 2022
kategorieSport a kondiční cvičení
- jóga a zdraví
cena 1 500 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 1500 Kč (3000 Kč), 1000 Kč (2000 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1200 Kč (2400 Kč) děti do 18 let.
volná místa 20 (z 20)
Novinka!
Kroužek letos otevíráme poprvé.

Podvečerní praxe nabídne odpoutání se od denního shonu, uvolnění napětí i stresu a celkové zpomalení. Budeme se zabývat očistnými technikami pránájámy, ásanovou praxi klasické hathajógy a uvolňujícími technikami relaxací. Necháme se inspirovat čakra jógou a unášet na vlnách svého vědomí k sobě samým. Lekce jsou určeny jak začátečníkům, tak mírně pokročilým, předchozí zkušenosti nebo konkrétní fyzická zdatnost nejsou potřeba.

Jmenuji se Vendula Ševčík, jógu jsem začala cvičit v dětství, kdy mě jako roztěkané a neklidné dítě přitáhly techniky relaxace a přivedly mě k obratu dovnitř, do sebe, do ticha.

Později jsem se však vydala cestou ven, do světa a na nějakou dobu vyměnila jógu za sport, tanec, divadlo a výtvarnou tvorbu. K józe jsem se pak intenzivněji vrátila na univerzitě a od té doby cvičím a jsem opět na cestě do nitra, k sobě.

Po rodičovské karmajóze😉 jsem si splnila svůj sen a stala se cvičitelkou jógy. Učím děti, seniory i aktivní dospělé. Věřím, že jóga má každému co nabídnout bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou zdatnost. Kromě hathajógy se inspiruji Iyengarovou jógou, vinjása flow jógou a čakra jógou. Mám ráda, když cvičení plyne a mysl se tak může odpoutat a splynout s tím, co nás přesahuje a zároveň všechny spojuje. Jógu vnímám jako spirituální cestu, která začíná bdělou pozorností koncentrovanou na tělo, dech a mysl a poté přesahuje tuto pozornost k vědomí pravé podstaty sebe sama.


Kontakty