Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kroužky - archiv

Krotitelé materiálů

věk 7-15 let
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - klub
termín ÚT 16:00 - 18:00
zahájení 5. 10. 2021
kategorieRukodělné a výtvarné
- práce s materiály (dřevo, kov, apod.)
cena 1 400 Kč (pololetí)
volná místa 2 (z 10)
EN
English friendly - Vhodný i pro anglicky mluvící účastníky

Nový polytechnický kroužek pro kluky i holky, ve kterém se děti naučí práci s různý materiály - se dřevem, kovem, papírem, pryskyřicí,...

Kroužek je rozdělen do čtyř hlavních bloků. V rámci každého bloku na děti čeká jeden velký projekt, jehož výsledkem budou funkční výrobky, které si děti odnesou domů. Každému projektu bude věnován dostatečný čas, aby každý účastník mohl pracovat ve svém tempu a zpracovat i detaily všech výrobků. Pro rychlejší účastníky budou připraveny další kratší aktivity.

V ceně kroužku je zahrnut veškerý materiál a pronájem kovárny.

Náplň jednotlivých bloků:
Trápí Tě otázka KOLIK JE? A nebo si chceš pouze vyzkoušet chvíli pracovat rukama a vytvořit něco jedinečného a originálního? Tak s námi přijď zkrotit ČAS!
Na začátku budeme každý držet v ruce kus dřeva a hodinový strojek. Během čtyř setkání si budeme se dřevem hrát, budeme ho brousit, opracovávat, natírat...budeme do něj vrtat, vypalovat, dlabat... A na závěr si každý odnese výtvor, který bude šlapat jako hodinky!

VYLEJ TO! Epoxidová pryskyřice je materiál, který nám umožňuje zalévat nejrůznější předměty do křišťálově čirého a pekelně tvrdého “obalu”. Zalít se dá opravdu cokoliv, od vysušených květin přes nejrůznější kovy až po oblíbenou hračku. My si vyzkoušíme pryskyřici v kombinaci se dřevem, vytvoříme prostor na vylévání, zvolíme jeho obsah a vytvoříme tak jedinečný objekt, který nám bude sloužit například jako stojánek na telefon či tablet. Několik různých technik a materiálů nám zaručí, že bude práce kreativní, poutavá a jedinečná.

NA KOVÁRNĚ V tomto kurzu rozpálíme na zahradě Legata výheň a v potu tváří za zvuku kovadliny zkrotíme nezkrotné železo. Čtyři setkání se budeme věnovat základním kovářským technikám a uvidíme, jakou nádheru vykováme.

TO JE GÓL Výsledkem tohoto kurzu bude vlastoručně vyrobená stolní hra, se kterou zabavíte sebe i své kamarády. Pracovat budeme se dřevem, textilem či papírem. Od prvotního návrhu herního plánu dojdeme až k plně funkční hře. Vyrobit si můžete například malý stolní fotbálek, dámu, divadlo…


Kontakty