Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2021/2022

Další info
Kroužky

Pokud jste se přihlásili na celý rok, automaticky se s vámi počítá i v druhém pololetí. Zájemci o kroužky v druhém pololetí se budou moct přihlásit na volná místa od 20. ledna 2022.

Dřevák UPGRADE

věk 7-14 let
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - klub
termín ST 15:30 - 16:30
zahájení 6. 10. 2021
kategorieRukodělné a výtvarné
- práce se dřevem
cena 700 Kč (pololetí)
volná místa 16 (z 20)

Proč jsme se rozhodli o upgrade dřeváku?
Tvorba se dřevem je převážně individuální. Chceme naše dovednosti využít v praxi. A kde jinde využijete spoustu malých funkčních předmětů a dekorací, které budou sloužit jako kulisy a rekvizity ? Ve filmu - vše pro váš autorský animáč.
Takový film vyžaduje koncepci, spolupráci. O znalost základních technik nejde ,ty ovládá dnešní mladá generace geniálně. Spíš pomůžeme všem těm médiím dát smysl a vdechnout život materiálům a tvorbě s nimi.

Chceme dětem ukázat, že se s medii dá pracovat i jinak než hraním her na mobilu:) Základy kamery, střihu a realizace videa se hodí všem.

Kroužek trvá dvě hodiny a je rozdělen na 2 části.

1. část Dřevák upgrade se zaměřujeme na:
Manuální práce se dřevem a tvorba podkladu pro animaci. Dřevěným postavičkám dáváme život v příběhu. Veškeré kulisy a rekvizity si vyrobíme sami.
Tato část je přípravou a nutným předpokladem pro druhou část kroužku.

2. část Aniwood:
Je zúročením veškerých dovedností v samostatné tvorbě.
Budeme se věnovat základům animace, storytellingu, timemanagementu, základy střihu kamery, dramaturgie,
jak poskládat video a zaznamenat a pustit do světa médií. Nemáte odvahu se pustit do filmu sami? Tak to jste tu správně.
Je škoda se omezit na aplikace jako je třeba Tik-tok či sledování gameplay. Osaháte si, jak svoje představy realizovat a prezentovat na Instagramu a Youtube.

Výstup kroužků:
krátké animované video a účast na festivalech (Antioskar a pod.)

Co potřebuješ: dobrou náladu, nejlépe dovednosti ze dřeváku (není nutnou podmínkou, stačí zručnost a chuť dělat rukama) a telefon výhodou.

Kroužek je z administrativních důvodů rozdělen do dvou částí (Dřevák upgrade a Aniwood). Kroužky NEFUNGUJÍ samostatně, tudíž je potřeba se přihlásit do OBOU KROUŽKŮ. V případě, že se tak nestane, je možné, že vaše dítě nebude zařazeno na seznam účastníků. Což by byla škoda jak pro nás, tak pro vás, ale především pro vaši ratolest.Pár on-line tipů najdete zde: https://bit.ly/2LxnHOd


Kontakty