Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kroužky 2020/2021

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021 začíná 1. června 2020 od 8.00. Novinky a instrukce najdete zde.

Jóga pro mírně pokročilé

věk 18-99 let
místoSolniční 12, Brno
termín ÚT 17:00 - 18:30
zahájení 6. 10. 2020
kategorieSport a kondiční cvičení
- jóga a zdraví
cena 1 400 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 1400 Kč (2800 Kč), 900 Kč (1800 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1200 Kč (2400 Kč) děti do 18 let.
volná místa 0 (z 29)

Klasická jóga dle dr. sv. Gítánandy.
MÍSTO NOVĚ: Solniční 12, Brno

V přípravě svých lekcí se držím v podstatě tradičního schématu. Na začátku je vždy část věnovaná očistě. A to očistě tělesné, dechové, energetické i mentální. Využívám často různých forem bhastrik, ale také přeladění pozornosti z běžného režimu pracovního dne k uvnitřnění.
Druhá část je zaměřena na rozhýbání, uvědomění si svého těla a prostřednictvím jednoduchých dechových technik zvýraznění dopadu dechu na tělo a mysl. Většina z nás má v dnešní době spíše pohybu méně (anebo dost, ale jednostranného), a tak je třeba před tradičními technikami tělo připravit. Zde používám různých krijí, především jednotlivých súrja namaskárů.
Pak následuje hlavní část lekce, která je pokaždé jiná. Přesto snad se dá aspoň trochu popsat tak, že zde kombinuji krije, ásany a pránájámu, a snažím se o to, aby vždy v dané lekci vše bylo provázáno určitým způsobem (například – zaměření na jednu energetickou úroveň) a současně se v jiném smyslu vyvažovalo (předklon – záklon, tišivé – aktivační, lóma – vilóma). Mezi jednotlivými technikami, pokud to energetická stránka věci, vyžaduje, vkládám krátké mezirelaxace. Zde využívám i dynamických relaxačních technik, které velmi dobře – a poměrně snadno – uvolňují i mentální napětí. Tato hlavní část lekce pak bývá uzavřena delší celkovou relaxací.
Poslední část lekce věnuji nasměrování pozornosti a účinku do vyšších sfér. Většinou se jedná o nějakou formu komplexnější pránájámy, spojenou s koncentrací na určitou část těla ve spojení s jemnohmotnými systémy, překračujícími základní hmotnou rovinu.


Kontakty