Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Příprava na jazykovou zkoušku Starters (jen pro ZŠ Mil)

Přihlásit
věk 9-11 let
místoZŠ Milénova
termín ČT 14:00 - 14:45
zahájení 3. 10. 2019
kategorieSpolečenskovědní aktivity
- Jazyky
cena 900 Kč (pololetí)
volná místa 10 (z 12)

Ve školním roce 2019/2020 otevíráme pro žáky 4. ročníku nově kroužek anglického jazyka s přípravou na mezinárodní zkoušku Cambridge YLE Starters.

Zkouška není podmínkou absolvování přípravného kurzu a není také součástí ceny kroužku. Na zkoušku se budou děti přihlašovat v průběhu jara, termín zkoušky je pak květen- červen.
Cena zkoušky je 1 600 Kč.
Děti budou používat učebnici Fun for Starters (v ceně kroužku), která je přímo připravuje na styl, jakým jsou zkoušky vedeny.
Jazykové zkoušky Cambridge YLE jsou nejrozšířenější mezinárodně uznávané zkoušky pro mladší děti. Zkoušky prověřují všechny 4 jazykové dovednosti – čtení, psaní, poslech a mluvený projev. Zkoušky pro děti jsou vyvinuty tak, aby testování bylo současně i zábavné – děti získávají „erby“, které jsou odměnou za jejich dovednosti. Testy neobsahují hodnocení typu „prospěl/neprospěl“.
Hlavním přínosem je podpora rozvoje anglického jazyka, motivace dětí ke studiu a také získávání prvních zkušeností se zkouškami.
.


Kontakty