Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Pránájáma a úvod do vnitřní jógy

věk 16-99 let
místoModrý sál, studio Viara, Poštovská 3
termín PO 07:30 - 08:30
zahájení
kategorieJóga a zdraví
- Jóga
cena 1 400 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 1400 Kč (2800 Kč), 900 Kč (1800 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1000 Kč (2000 Kč) děti do 18 let.
volná místa 14 (z 14)

Vycházím z komplexnosti jógy - cesty, jež důmyslným způsobem očišťuje a připravuje naše tělo a energie ke transformaci našeho vědomí.

V kurzu se budeme učit postupně rozvíjet naši bdělou pozornost, "zjemňovat" naše smysly, uvědomovat si pohyb probuzených energií po očistných dechových technikách, ale vnímat změny i na základě prostého pozorování našich emocí a mysli.

Na základě těchto zkušeností se rozvzpomeneme, že naše spojení s vnitřní prostorem nám umožňuje terapeuticky pracovat sami se sebou bez vnější pomoci. Zároveň nás vše otevírá odrazům a krátkým obrazům Skutečnosti či se dokonce touto Skutečností staneme.

Techniky, které vystavují naši energetický komplex na úroveň jež je nutným předpokladem k dalšímu pokroku.

Vše se na cestě jógy odehrává ve třech krocích, na třech úrovních: energetické, na úrovni vědomí, a na úrovni integrační s nejvyšším vědomím.
My se budeme snažit připravovat náš božský nástroj na úrovni energetické.

Využívat k tomu budeme především technik: nádíšódhany (střídavé dýchání nosními dírkami), kapála bháti, bhastrik (série silných výdechů), agnisára dhautí (ohnivá očista), ašviní mudra (vytahování prány vzhůru) a mnohé další, které přináší podobný efekt jako šestero očistných technik tzv. šatkarem, které na cestě adepta jógy stojí vždy na počátku.


Kontakty