Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Cirkus LeGrando - začátečníci - Čtvrtek

Přihlásit
věk 6-10 let
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - manéž
termín ČT 15:30 - 17:00
zahájení 3. 10. 2019
kategorieHudebně-dramatické aktivity
- Divadlo
cena 1 300 Kč (pololetí)
volná místa 30 (z 30)

PŘIHLAŠOVÁNÍ spustíme nejprve stávajícím účastníkům pomocí HESLA zaslaného e-mailem v pondělí 26. srpna. Přihlašovat se takto bude možné do středy 4. září. Po té bude systém otevřen všem dalším případným zájemcům. Děkujeme za pochopení.

Tento kroužek je určen školním dětem (tedy ne předškolním), které cirkus fascinuje, ale ještě neměli tu příležitost si ho vyzkoušet. Tudíž začátečníkům, kteří se chtějí cirkusovým aktivitám naučit a zdokonalovat se v nich.

V nabídce tohoto kroužku naleznete širokou škálu cirkusových disciplín. Od akrobacie a balančních disciplín (jako např. jednokolky, rola bola nebo balanční koule) přes vzdušnou akrobacii až po herecké disciplíny typu klauni, kouzla nebo fakíři. Děti si dle svého uvážení a chuti navolí, kterým z nich se budou věnovat. V rámci tréningu se věnujeme i pohybovému rozvoji dětí. Rozcvičky, základy akrobatických dovedností, zlepšování fyzické kondice a flexibility jsou na programu každého tréningu. To vše formou her a zábavy.


Kontakty