Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Jemná plynulá jóga se Zlatkou

věk 18-99 let
místoModrý sál, Viara, Poštovská 3, Brno
termín PO 17:30 - 19:00
zahájení 9. 9. 2019
kategorieJóga a zdraví
- Jóga
cena 1 400 Kč (pololetí)
upřesnění cenyDospělí pracující platí 1400 Kč (2800 Kč), 900 Kč (1800 Kč) pak ti, co pobírají starobní nebo invalidní důchod, 1000 Kč (2000 Kč) děti do 18 let.
volná místa 1 (z 13)
Novinka!
Kroužek letos otevíráme poprvé.

Praxe jemné vinyasy je založena na plynulých pohybech neseným dechem. Během lekce se střídají pohyby (kryje) vytvářející vědomé přechody mezi pozicemi, s pozicemi (ásanami) s kratší výdrží. Ani ve výdržích s pevnou základnou se však tělo nebrání jemným pohybům způsobeným dechem, kdy dech vede pohyb a výsledný prožitek je fluidní plynutí energie (prány). Při ásanové praxi bude dbáno na principy zdravého pohybu, včetně správného nasměrování a stability základny každé jógové pozice, která přináší pohodu – onu harmonii sil v těle, emocích, obecně duševních pochodech. Jsme potom schopni si ji vědomě přenášet i do našeho běžného života. Budou nabízeny i snadnější varianty ásan a nebudou opomenuty dechové techniky a relaxace. Kurz je tedy vhodný pro zdatnější i méně zdatné cvičence.
Lektorka studovala u Shivy Rea, která ji na její cestě silně ovlivnila. Dále se vzdělává zejména v oblasti spirální dynamiky aplikované na hatha jógu Dr. med. Christiana Larsena a jógové anatomie Leslieho Kaminoffa. Je také doporučenou terapeutkou metodou Spirální stabilizace páteře MUDr. Richarda Smíška.


Kontakty