Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kroužky - archiv

Elektrodílna s Honzou

věk 10-18 let
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška ateliér
termín ST 16:15 - 17:45
zahájení 2. 10. 2019
kategoriePC a technika
- elektro
cena 2 100 Kč (pololetí)
volná místa 3 (z 11)

Nechejte se vést zkušeným VŠ lektorem výrobou vlastního elektronického zařízení. Navážeme na tvoje dovednosti a zkušenosti a budeme se individuálně věnovat tvému projektu. Může se jednat o jednoduchá zapojení s LED diodami (blikátka, běžící světla), audio projekty (zesilovače k mobilu, bezdrátový mikrofon) nebo třeba složitější projekty s mikroprocesory (hodiny, zabezpečovací zařízení). Také je možnost si vybavit svou domácí dílnu vlastnoručně vyrobeným laboratorním zdrojem či jiným zařízením. Máme k dispozici moderně vybavenou dílnu s nářadím, měřicí technikou, páječkami a základní součástkovou základnou.

Lektorem je Jan Mikulka, elektrotechnik tělem i duší, který rozumí oboru jak po praktické, tak teoretické stránce a rád se o své znalosti dělí s ostatními. Rovněž jej doplní a často i sám lekce povede Martin Šedina, který se už od dětství zajímá o to, jak věci fungují a nejednou je rozebíral. Nyní je rovněž umí popsat a informace předat dále.


Kontakty