Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Mami jóga 2

věk 0,2-99 let
místoLesná - Brno-sever
místnostSál Lesná
termín PÁ 10:00 - 11:00
zahájení 4. 10. 2019
kategorieJóga a zdraví
- Jóga
cena 1 300 Kč (pololetí)
upřesnění cenypříplatek 400 Kč za hlídání dítěte
volná místa 12 (z 15)

Cvičení jógy pro maminky s přítomností dětí do 3 let. Ideální řešení pro maminky na mateřské dovolené, které chtějí cvičit jógu, nemají hlídání a chtějí mít děti během cvičení na blízku. Miminka jsou vedle maminky na podložce (bez poplatku) a lezoucí děti si hrají s hračkami přímo v sále.
Tato služba je za příplatek 400,- na pololetí. Děti mohou využít nabízené aktivity (malování, nářadí – skluzavka, tunel, hračky, knížky…). Hlídání zajišťuje další lektorka (hlídací teta), která současně dohlíží na bezpečnost dětí.
Praxe jógy je přizpůsobena pro tuto skupinu - je zaměřená na aktivaci oslabených částí těla (pánevní dno, hrudník, chodidlo) a k uvědomění si vlastních pohybových vzorců. Vychází z Iyengarovy jógy a SpiralDynamic konceptu. Pravidelná praxe vede k pozitivní změně pohybových návyků, ke zlepšování fyzické a duševní rovnováhy. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Závěrečné zklidnění a relaxace.


Kontakty