Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Robotika - profesionál

Přihlásit
věk 12-60 let
místoLidická - Brno-střed
místnostVěž - dílna
termín ST 18:00 - 19:30
zahájení 25. 9. 2019
kategorieVěda a technika
- Robotika
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 0 (z 6)

Práce v týmech. Každý tým dostane nebo si vybere projekt, na kterém bude pracovat v průběhu roku. Projekty mohou být různé: robotická ruka, elektronický trezor, inteligentní auto, model křižovatky, měřič rychlosti a mnoho dalšího. Během kroužku budeme pracovat s 3D tiskem, elektronickým i mechanickým vybavením.

DŮLEŽITÉ: Přihlásit se do kroužku můžete od 1.6. 2019. Jestliže je kroužek zaplněn, můžeme Vás dopsat na seznam náhradníků. Závazný zápis proběhne v měsíci září osobně v budově SVČ Lužánky, Lidická 50 na oddělení techniky. Chceme dát zájemcům o kroužek prostor pro sladění školního rozvrhu s termínem konání kroužku. Den a čas zápisu Vám bude sdělen v prvním zářijovém týdnu na základě kontaktu uvedeného v přihlášce (telefon či email). Pokud Vám nebude termín kroužku vyhovovat nebo zjistíte, že obsah kroužku není dle Vašich představ - vrátíme Vám zápisné v plné výši. Děkujeme za pochopení.


Kontakty