Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2019/2020

Další info
Kroužky

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 začíná
1. června 2019.

Robotika - pokročilý

Přihlásit
věk 12-17 let
místoLidická - Brno-střed
místnostVěž - dílna
termín ČT 17:15 - 18:15
zahájení 26. 9. 2019
kategorieVěda a technika
- Robotika
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 4 (z 6)

Kroužek navazuje na začátečníky. Tentokrát se již nebudeme bavit pouze o stavění robota, ale zároveň se ho naučíme programovat. Programovat tak, aby jezdil po zemi, blikal, překonával různé překážky a reagoval na podněty, které mu zadáme. Kroužek je tedy převážně o programování robota.

DŮLEŽITÉ: Přihlásit se do kroužku můžete od 1.6. 2019. Jestliže je kroužek zaplněn, můžeme Vás dopsat na seznam náhradníků. Závazný zápis proběhne v měsíci září osobně v budově SVČ Lužánky, Lidická 50 na oddělení techniky. Chceme dát zájemcům o kroužek prostor pro sladění školního rozvrhu s termínem konání kroužku. Den a čas zápisu Vám bude sdělen v prvním zářijovém týdnu na základě kontaktu uvedeného v přihlášce (telefon či email). Pokud Vám nebude termín kroužku vyhovovat nebo zjistíte, že obsah kroužku není dle Vašich představ - vrátíme Vám zápisné v plné výši. Děkujeme za pochopení.


Kontakty