Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2018/2019

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Mami jóga

Přihlásit
věk 0,2+
místoLesná - Brno-sever
místnostSál Lesná
termín PÁ 09:00 - 11:00
zahájení 1. 11. 2018
kategorieJóga a zdraví
- Jóga
cena 700 Kč (pololetí)
upřesnění ceny1.pololetí začíná až od listopadu
volná místa 2 (z 34)

Cvičení jógy pro maminky s přítomností dětí od 3 měsíců do 3 let. Ideální řešení pro maminky na mateřské dovolené, které chtějí cvičit jógu, nemají hlídání a chtějí mít děti během cvičení na blízku. Menší děti jsou vedle maminky a větší děti si mohou hrát s hračkami přímo v tělocvičně. Možnost hlídání dětí během lekce za příplatek. Chůvička hlídá děti v blízkosti tělocvičny a děti mohou dle svých potřeb přijít pozdravit maminku. Dochází zde k interakci mezi maminkou a dítětem a prohlubuje se sociální kontakt mezi dětmi. Jóga vede k lepšímu vnímání vlastního těla, k posílení hlavních svalových skupin, zlepšování fyzické a duševní rovnováhy. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Závěrečné zklidnění a relaxace. Kurz je rozdělen do 2 hodin.