Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

eSport - CS:GO

Přihlásit
věk 11-16 let
místo Lidická - Brno-střed
termín ST 17:00-18:00
zahájení
cena 900 Kč (pololetí)
volná místa 10 (z 10)

Říká Ti něco Progaming? Že ne? Tak podívej. eSport neboli Progaming je sportovní soutěžení hráčů počítačových her. Soutěží se formou hry pro více hráčů v různých turnajích a ligových soutěžích, které mají stanovená pravidla hry. Elektronický sport je možné provozovat na všech populárních platformách - PC, XBOX a Playstation. V kroužku eSport Tě naučíme základním strategiím jak vyhrát bitvu dvou týmů. Budeme se zabývat strategií a plánováním. Budeme pracovat jako tým a spolu ovládneme bitevní pole! Tak na co čekáš? Přihlaš se!