Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2018/2019

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

eSport - CS:GO

Přihlásit
věk 11-16 let
místoLidická - Brno-střed
místnostPočítače
termín ST 17:00 - 18:00
zahájení
kategorieVěda a technika
- Výpočetka
cena 900 Kč (pololetí)
volná místa 0 (z 10)

Říká Ti něco Progaming? Že ne? Tak podívej. eSport neboli Progaming je sportovní soutěžení hráčů počítačových her. Soutěží se formou hry pro více hráčů v různých turnajích a ligových soutěžích, které mají stanovená pravidla hry. Elektronický sport je možné provozovat na všech populárních platformách - PC, XBOX a Playstation. V kroužku eSport Tě naučíme základním strategiím jak vyhrát bitvu dvou týmů. Budeme se zabývat strategií a plánováním. Budeme pracovat jako tým a spolu ovládneme bitevní pole! Tak na co čekáš? Přihlaš se!


Kontakty