Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Elektrodílna s Martinem

Přihlásit
věk 10+
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška ateliér
termín ÚT 15:15 - 16:45
zahájení 2. 10. 2018
kategorieVěda a technika
- Elektronika
cena 2 000 Kč (pololetí)
volná místa 1 (z 8)

Kroužek zaměřený na elektroniku, měření a řízení, nakoukneme i do internetu věcí. Není nad to, postavit si vlastníma rukama něco, co potom „obživne“, ať už je to meteostanice, jenoduchý robot, nebo rádio. Seznámíme se základy elektroniky přiměřeně věku, ale také si vyzkoušíme jak vyrobit a sestavit přístroje po mechanické stránce. Prozkoumáme možnosti modulů Arduino, či Wemos a jejich periferií. Budeme mít k dispozici řadu měřicích přístrojů, generátor, osciloskop a pod. Elektronické stavebnice pro úplné začátečníky, pokročilejší si mohou postavit zařízení dle vlastního nápadu či návrhu.