Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2018/2019

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

věk 8-16 let
místoLidická - Brno-střed
místnostKlubovna 20
termín ČT 16:30 - 17:30
zahájení 4. 10. 2017
kategorieSportovní aktivity
- Ostatní sporty
cena 1 000 Kč (pololetí)
volná místa 4 (z 10)

Stále nabíráme!

Chceš umět něco originálního? V Brněnských Yoyo Kurzech se naučíš yoyovat od trojnásobného mistra Evropy a zažiješ zábavu se skvělou partou! Cool triky, freestyle, soutěže, vystoupení před diváky - na to vše tě připravíme. Najdeš si nové kamarády a budeš součástí jedinečné komunity!
Lektoři s bohatými zkušenostmi, individuální přístup pro úplné začátečníky i pokročilé. Výuka je zaměřena na přípravu na soutěže (povinné triky, tvorba freestylu), bude možné si vyzkoušet alternativní styly yoyování. První hodinu si můžeš vyzkoušet zdarma, yoyo zapůjčíme.


Kontakty