Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Záchranáři

Přihlásit
věk 7-12 let
místo Lány - Bohunice
termín ST 14:30-15:30
zahájení 3. 10. 2018
kategorieJóga a zdraví
- Zdraví
cena 800 Kč (pololetí)
volná místa 5 (z 12)

Zdravotnický kroužek pro děti z 1. stupně ZŠ (2. – 5. třída).

Kroužek je vhodný jak pro nové děti, které by rády prohloubily své znalosti a dovednosti z oblasti první pomoci, tak pro děti, které chtějí v kroužku pokračovat. S nimi se budeme i nadále věnovat zdravotnickým oblastem, ale kromě toho se také budeme připravovat na soutěž Malých zdravotníků, kterou pořádá český červený kříž a je přizpůsobená této věkové kategorii.

Děti se seznámí s fungováním složek integrovaného záchranného systému, získají informace o tom, jak funguje lidské tělo, naučí se poznat a ošetřit různá zranění, dozvědí se, jak v dané situaci správně reagovat a jak předcházet rizikům zranění. To vše hravou formou přiměřenou věku dětí.
Kroužek vedou lektoři z oddílu Kasiopea, který pořádá zdravotnické kurzy a věnuje se výuce první pomoci.

Na kroužek mají přednostní přihlášení pod heslem děti, které již kroužek navštěvovaly. Nováčci se mohou přihlašovat na úterní termín. Pokud by se nezaplnil, spojíme obě skupinky do té středeční.