Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2018/2019

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Orientální tanec

Přihlásit
věk 15-99 let
místoLouka - Vinohrady
místnostVelká tančírna
termín PO 19:00 - 20:00
zahájení 1. 10. 2018
kategorieHudebně-dramatické aktivity
- Tanec
cena 1 000 Kč (pololetí)
volná místa 1 (z 12)

Kroužek se specializuje na moderní orientální tanec pro dospělé.
Vzdělávacím cílem je rozvíjet pohybové vlohy s pomocí moderního břišního tance.
Vzdělávacím cílem je zlepšovat motorické schopnosti, soustředěnost i paměť skrze učení se novým pohybovým výrazům a kombinacím. Klientky se učí základním tanečním pohybům (nejenom břišního tance, ale i baletu), získávají tedy správný technický základ i pro vzdělávání se v jiných tanečních směrech. Dále se učí vnímat rytmus, interpretovat hudbu a rozeznávat její emoční náladu a na ní stavět vlastní taneční projev, ladnost a eleganci - rozvíjí umělecké a estetické cítění. Seznámí se s různými fůzemi břišního tance a také se dozví, v jakých dalších tanečních stylech najdeme prvky břišního tance (hiphop, twerk, pole dance, gogo dance, …) a ze kterých stylů naopak moderní břišní tanec čerpá (balet, jazz, salsa, …). Klientka taky získá cenné informace o historii břišního tance a jeho vývoji, o jeho současných trendech a stylech. Bude mít přístup k novinkám, aktivitám a projektům současného břišního a orientálního tance.


Kontakty