Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kroužky 2018/2019

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Kresba a malba

Přihlásit
věk 10-15 let
místoLouka - Vinohrady
místnostVýtvarka
termín ÚT 15:30 - 16:45
zahájení 2. 10. 2018
kategorieVýtvarné a rukodělné aktivity
- Výtvarka
cena 900 Kč (pololetí)
volná místa 5 (z 13)

Kroužek se zaměřením na plošnou tvorbu - kresba, malba. Od začátečníků až po mistry, provázané a motivované dějinami umění.

Zohlednění historických uměleckých stylů a hnutí jako klíč k pochopení jednotlivých výtvarných technik a volné reflexi námětů. Kromě osvojení si schopnosti mimeticky zachytit prostorovu realitu do obrazového formátu se setkáme i s abstraktní malbou pocitů a nálad, principy stylizace, minimalismu, impresionistické krajiny, kubistické deformace či grafickými technikami. Současně se, po předchozí domluvě, podíváme na některé výstavy, expozice nebo zajímavou brněnskou architekturu.


Kontakty