Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Kamarád kůň

Přihlásit
věk 9-14 let
místo Lata - Žabovřesky
termín ST 15:00-17:00
zahájení 26. 9. 2018
kategoriePřírodověda
- Zvířata
cena 1 200 Kč (pololetí)
volná místa 10 (z 11)

Kroužek Kamarád kůň se bude konat každou středu od 15 do 17 hod. přímo u koní. Pro děti ve věku 9-14 let. Budeme se scházet před budovou pracoviště Lata a MHD nás zaveze jen pár kroků od Ranče „M“. Děti se seznámí s tím, jak koně žijí, co vše potřebují a jak o ně pečovat. Vyzkouší si především péči o koně, tedy čištění, krmení, napájení a také i drobné manuální práce jako zametání, vyklízení boxů, úklid kolem stájí a podobně. Zároveň se také dozví informace z anatomie koně, seznámí se s různými pomůckami – druhy čištění, ohlávky, uzdečky, sedla a další. Tyto pomůcky si mohou osahat, vyzkoušet a lépe poznají jejich funkci a účel. Pro děti budou připravené i pohybové a vědomostní hry. V zimních měsících a při nepřízni počasí (prosinec-únor, prudký déšť, mráz) se kroužek bude konat v prostorách pracoviště Lata, od 15 do 16.30 h, kde děti čeká plno her, výtvarničení, promítání videí a filmů a spousta další zábavy. Jízda na koni není v kroužku zahrnuta, z důvodu časové a finanční náročnosti.
S možností vyzvednutí dětí ze ŠD - ZŠ nám. Svornosti, WZŠ.