Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kroužky

Další info
Kroužky

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 600 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky ve Středisku volného času Lužánky však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Mlíčňáci - cvičení s kojenci 1

Přihlásit
věk 0,6-0,8 let
místo Lesná - Brno-sever
termín ST 09:15-10:15
zahájení 3. 10. 2018
kategorieAktivity pro předškoláky
- Kojenci
cena 1 150 Kč (pololetí)
volná místa 5 (z 8)

Cvičení pro maminky a děti 6-9 měsíců.
Kondiční cvičení pro maminky po porodu s využitím pomůcek (overball, velké míče) a se zapojením dětí formou zpívání, říkadel a cvičením s pomůckami. Větší část hodiny je zaměřena na cvičení maminek a je citlivě vedena podle jejich fyzické kondice a momentálního rozpoložení dětí.
V kurzu je zahrnuta 1 návštěva výživové poradkyně.
Kurzu předchází krátký 3hodinový seminář „Psychomotorický vývoj dítěte“, který provede maminky správnými postupy při cvičení nejen v kurzu, ale i doma. Seminář povede Bc. Blanka Roháčková 5.10.2018 od 9:00 -12:00hod. Cena kurzu je 350,- Kč a je třeba se na něj přihlásit předem na: https://www.luzanky.cz/Vzdelavani
Náplň semináře: základní pohybové stereotypy dětí, příklady správného a špatného pohybového vývoje, vznik a kompenzace svalových dysbalancí, návodné ukázky, krátká cvičení.