Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kroužky - 2021/2022

Plánujete kroužky na příští školní rok? 
Na stránce Kroužky už můžete vidět naši nabídku. 
 


Jak se přihlásit online

Pro online přihlášení budete potřebovat účet na našem webu. Pokud se online přihlašovat poprvé, doporučujeme přečíst si stránky Nápověda a Vaše dotazy, které vám vysvětlí, jak na to (nemusíte se bát, není to složité). Když narazíte na problém, se kterým vám ani nápověda nepomohla, můžete se na nás obrátit.
 

Jak se registrovat na stránky Lužánky

 

.

Jak efektivně vyhledávat

Jak se prokousat celou nabídkou kroužků a nestrávit nad tím fůru času? Použijte filtrovací nástroje:


1. Nejprve klikněte "skrýt obsazené". Zobrazí se vám jen kroužky s volnými místy, obsazené neuvidíte a seznam bude kratší. 

2. Zvolte věk. Vyberte možnost od – do, nebo zadejte přesný věk.

3. Určete místo. Nechcete daleko dojíždět? Pak si vyberte z našich deseti pracovišť to nejbližší k vaší adrese.

4. Vyberte den. Potřebujete kroužek v konkrétní den? Nastavte si ve filtru den, který požadujete. Můžete zvolit jeden den, více dní, nebo nemusíte zadat žádný konkrétní den.

5. Specifikujte hodinu. Zadejte si vhodný čas na kroužek, ať váš školák či školačka nemá jazyk na vestě a stíhá povinnosti, zábavu, ale i důležitý odpočinek.

6. Obor – máte doma malého sportovce, tanečnici, nadanou virtuózku nebo malíře? Označte kliknutím jednu nebo více činností, které nejlépe vystihují zájmy vašeho dítěte.

7. Jednoduché ovládání. Filtrování probíhá zcela automaticky, není potřeba zadané volby potvrzovat speciálním tlačítkem. Nad vyfiltrovanými výsledky uvidíte vždy modře označenou větu "Nalezeno (počet) výsledků".

8. Filtrované výsledky lze i seřadit. Když kliknete do modrého pole v záhlaví tabulky, kde je napsáno "cena", výsledky se seřadí od nejnižší do nejvyšší sumy. Když kliknete na vybrané pole "cena" ještě jednou, seřadí se výsledky opačně, tedy od nejvyšší ceny po nejnižší. Dále můžete kliknout do pole "místo", čímž seřadíte výsledky podle místa konání. A takto můžete řadit všechny položky v modré liště nad tabulkou výsledků.

9. Smazat filtry – vždycky je cesta zpět. Zjistili jste, že vám filtry nevyhovují, a přece jen si chcete prohlédnout kompletní nabídku? Můžete se buďto vrátit ke konkrétnímu filtru a svou volbu změnit, nebo smazat vše najednou, když kliknete na koš a nápis „Smazat filtry“.

10. Nevíte si rady, jestli je kroužek pro vaše dítě vhodný, nebo máte nějaký dotaz? Obraťte se na vedoucího, kontakt najdete v detailu vámi vybraného kroužku.

11. Přihlašujete se na kroužek poprvé? V případě dalších potíží se podívejte do Nápovědy.
 

 

Do kdy musím přihlášený kroužek zaplatit?

Přihlášení jste automaticky na celý rok. Zaplatit můžete buď jen první pololetí a zbytek pak doplatíte v lednu, nebo můžete zaplatit celý rok najednou už nyní. Pokud byste v druhém pololetí nemohli pokračovat, můžete se odhlásit Veškeré informace k platbám od nás dostanete emailem po přihlášení na vybranou aktivitu.