Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Kontakty

Lužánky – středisko volného času Brno, příspěvková organizace

Kontakty

SÍDLO ORGANIZACE

Lidická 1880/50, 658 12 Brno
tel: 549 524 111
fax: 549 524 104
e-mail: luzanky@luzanky.cz

Ekonomické oddělení

Hilleho 5, 602 00 Brno
tel: 721 221 846
tel: 545 211 336
e-mail: eo@luzanky.cz

Datová schránka

s7jntf3

Bankovní spojení

Fio Banka, a.s.
číslo účtu: 2100163623
kód banky: 2010
IBAN: CZ7320100000002100163623
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Fakturační údaje

IČ: 00401803
DIČ: CZ00401803
e-mail: fakturace@luzanky.cz
(pro posílání faktur)

Transparentní učty

Hlavní (FIO Banka)
Provozní (Raiffeisenbank)
FKSP (Raiffeisenbank)

Ředitelství

ředitel

Milan Appel

ředitel
mikin@luzanky.cz
602826473

vedoucí vzdělávání

Zdeněk Humpolík

vedoucí vzdělávání
humpolik@luzanky.cz
776746927

zástupce ředitele

Jan Žokej Ondroušek

zástupce ředitele
zokej@luzanky.cz
545211336, 602476796

zástupkyně ředitele

Petra Pecka Rychecká

zástupkyně ředitele
rychecka@luzanky.cz
724715952

sekretářka

Lada Křivánková

sekretářka
lada@luzanky.cz
549524103, 734756056

Vyhledávání zaměstnanců

Přehled pracovišť

Labyrint - Bohunice

Švermova 19, 625 00
labyrint@luzanky.cz
549 524 160

Lány - Bohunice

Lány 3, 625 00
lany@luzanky.cz
547 240 937

Lata - Žabovřesky

Plovdivská 8, 616 00
lata@luzanky.cz
549 216 949, 602 751 385

Legato - Kohoutovice

Stamicova 7, 623 00
legato@luzanky.cz
739 214 558

Lesná - Brno-sever

Milénova 13, 638 00
lesna@luzanky.cz
545 222 070

Lidická - Brno-střed

Lidická 50, 658 12
lidicka@luzanky.cz
549 524 111

Linka - Starý Lískovec

Kosmonautů 4, 625 00
linka@luzanky.cz
547 223 074

Liška - Bílovice n. Svit.

Žižkova 600, 664 01
liska@luzanky.cz
725 808 221

Louka - Vinohrady

Bzenecká 23, 628 00
louka@luzanky.cz
734 756 063

Lyska - Nový Lískovec

Oblá 51c, 634 00
lyska@luzanky.cz
734 756 064

Lorien - Orlické hory

Nekoř 253, 561 63
lorien@luzanky.cz
777 731 725

MŠ Lentilka - Brno-střed

Žerotínovo náměstí 1, 601 82
lentilka@luzanky.cz
734 756 075

MŠ Lentilka - Brno-střed

Kounicova 16, 602 00
lentilka@luzanky.cz
734 756 075

TZ Kozí Horka - Bystrc

Kozí Horka, 635 00
ondra@luzanky.cz
549 524 116