Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Lužánky – středisko volného času Brno, příspěvková organizace

Kontakty

SÍDLO ORGANIZACE

Lidická 1880/50, 658 12 Brno
tel: 549 524 111
fax: 549 524 104
e-mail: luzanky@luzanky.cz

Ekonomické oddělení

náměstí 28. října 17, 602 00 Brno
tel: 721 221 846
tel: 545 211 336
e-mail: eo@luzanky.cz

Datová schránka

s7jntf3

Bankovní spojení

Fio Banka, a.s.
číslo účtu: 2100163623
kód banky: 2010
IBAN: CZ7320100000002100163623
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Fakturační údaje

IČ: 00401803
DIČ: CZ00401803
e-mail: fakturace@luzanky.cz
(pro posílání faktur)

Transparentní učet

2100163623/2010

Ředitelství

ředitel

Jan Ondroušek photo

Jan Ondroušek

ředitel
zokej@luzanky.cz
545211336, 602476796

zástupkyně ředitele (pedagogika)

Petra Rychecká photo

Petra Rychecká

zástupkyně ředitele (pedagogika)
rychecka@luzanky.cz
724715952

zástupce ředitele

Pavel Hradský photo

Pavel Hradský

zástupce ředitele
hradsky@luzanky.cz
724833977

Vyhledávání zaměstnanců

Přehled pracovišť

Ředitelství a provoz - Brno-střed

náměstí 28. října 17, 60200
luzanky@luzanky.cz
549 524 111

Labyrint - Bohunice

Švermova 19, 625 00
labyrint@luzanky.cz
549 524 160

Lány - Bohunice

Lány 3, 625 00
lany@luzanky.cz
547 240 937

Lata - Žabovřesky

Plovdivská 8, 616 00
lata@luzanky.cz
549 216 949, 602 751 385

Legato - Kohoutovice

Stamicova 7, 623 00
legato@luzanky.cz
739 214 558

Lesná - Brno-sever

Milénova 13, 638 00
lesna@luzanky.cz
545 222 070, 545 222 300

Lidická - Brno-střed

Lidická 50, 658 12
lidicka@luzanky.cz
549 524 111

Linka - Starý Lískovec

Kosmonautů 4, 625 00
linka@luzanky.cz
547 223 074

Liška - Bílovice n. Svit.

Žižkova 600, 664 01
liska@luzanky.cz
725 808 221

Louka - Vinohrady

Bzenecká 23, 628 00
louka@luzanky.cz
734 756 063

Lyska - Nový Lískovec

Oblá 51c, 634 00
lyska@luzanky.cz
734 756 064

MŠ Lentilka - Žerotínovo náměstí - Brno-střed

Žerotínovo náměstí 1, 601 82
lentilka@luzanky.cz
734 756 075

MŠ Lentilka - Kounicova - Brno-střed

Kounicova 16, 602 00
lentilka@luzanky.cz
734 756 075

Lorien - Orlické hory

Nekoř 253, 561 63
lorien@luzanky.cz
777 295 698

TZ Kozí Horka - Bystrc

Kozí Horka, 635 00
ondra@luzanky.cz
549 524 116

Lanové centrum PROUD - Lesná

Milénova 13, 638 00
brno@lanovecentrum.cz
607 111 477

Kluziště - Lesná

Milénova 13, 63800
kluziste.lesna@luzanky.cz
+420 737 421 758

Arrow Game - Lesná

Milénova 13, 63800
brno@lanovecentrum.cz
607 111 477