Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Od 11.5. postupně otevíráme! 
Více informací níže.

 


   AKTUÁLNÍ ZPRÁVY
 

.

Pondělí 25. 5. 2020

Vratky - jak požádat o vrácení peněz za kroužky

Vážení a milí rodiče a účastníci kroužků!

Jak jsme vás informovali v minulém mailu, máte nyní možnost požádat o vratku za neuskutečněné hodiny z důvodu dočasného uzavření naší činnosti. Postupujte následovně:

  • Pokud jste se přihlašovali přes náš web, přihlašte se do svého profilu, kde najdete přímo na kartě účastníka u aktivity (záložka Starší aktivity) tlačítko pro žádost o vratku.
  • V případě, že jste se přihlašovali přímo u vedoucího aktivity, kontaktuje mailem vedoucího aktivity, se kterým se na postupu pro vrácení peněz dohodnete.

Na žádost o vratku máte čas do 21. 6. 2020.

Vážíme si Vás jako našich klientů a snažíme se udělat maximum pro to, abyste u nás byli spokojeni. Během uzavření našich pracovišť jsme v aktivitách, kde to bylo možné, nabídli online lekce, výzvy, návody a podobně. Snažili jsme se také nabízet možnosti na trávení volného času v omezených podmínkách. Někteří z Vás se aktivně zapojili nebo nám psali maily či vzkazy s pozitivní zpětnou vazbou. Jsme rádi, že se Vám naše nabídka líbila. Často jste také psali, že nechcete peníze vracet, nebo že byste je rádi poskytli na činnost. Velmi si toho ceníme. Nicméně chceme dát všem možnost se rozhodnout. Chápeme, že situace každého je rozdílná, a proto máte možnost si nechat vrátit celou vypočtenou částku nebo jen její část nebo nic. Peníze, které nebudete chtít vrátit, použijeme pro naši činnost a pro zlepšení podmínek pro vás, klienty. Pokud jste se rozhodli, že nic vracet nechcete, nemusíte dělat vůbec nic. Pokud do uvedeného data o vratku nepožádáte, peníze prostě zůstanou na tom pracovišti, kde se kroužek konal. Vzhledem k administrativní náročnosti nelze účastnické poplatky převádět na jiné aktivity nebo do dalšího roku.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na dalších akcích, zejména v létě na táborech.

Vaše Lužánky

 


 

Středa 6. 5. 2020

Od 11.5. postupně otevíráme

Od 11.5.2020 budeme postupně otevírat Lužánky. A to na základě zájmu účastníků a našich možností v souvislosti s opatřeními, která vydalo MŠMT. V nejbližších dnech vám přijde e-mail od vedoucího kroužku nebo jiné aktivity, který bude obsahovat všechny podstatné informace o datu zahájení činnosti a podmínkách jejího konání. Bez informací obsažených v e-mailu, prosíme, do budov Lužánek nechoďte.

Může se stát, že konkrétně některý kroužek zatím nezačne, a to z několika možných příčin:

  • nejsme schopni naplnit podmínky, které dalo MŠMT pro konání těchto aktivit (zejména omezený počet účastníků na aktivitu, velikost prostoru, lektor se nachází v rizikové skupině a další),

  • aktivity se uskutečňují v externích prostorách, které majitel nezpřístupnil,

  • aktivita je svým průběhem natolik specifická, že nelze za současných zpřísněných opatřeních realizovat.

 

Každopádně počkejte na e-mail od vedoucího a následně postupujte podle pokynů, které v něm budou obsaženy.

 

Do budov Lužánek mají nadále přístup pouze účastníci organizovaných aktivit, a to za podmínek, které obdrží před zahájením kroužku nebo aktivity.

Na první kroužek/aktivitu vezměte podepsané čestné prohlášení. Odkaz najdete zde

Těšíme se na vás.
 


 

.

Úterý 28. 4. 2020

Informace ke kroužkům, táborům a platbám

Kroužky


Vážení rodiče, účastníci vzdělávání
rozhodli jsme se, že budeme část zápisného za 2. pololetí vracet. Výše této vratky bude odvozena od počtu plánovaných setkání příslušného kroužku ve 2. pololetí a skutečně uskutečněných setkání.
Tuto poměrnou část chceme vypočítat až na základě konečného rozhodnutí Vlády ČR, případně MŠMT o možnosti či nemožnosti pokračování v zájmovém vzdělávání v tomto školním roce.

V případě, že jste sebe nebo Vaše dítě přihlásili prostřednictvím webových stránek, budete moci přes Váš uživatelský profil požádat o vrácení vypočtené částky. Na základě této žádosti Vám částku pošleme na účet, který uvedete v žádosti. Tuto možnost zpřístupníme koncem května a pošleme Vám k tomu mail. V případě, že jste zaplatili hotově vedoucímu nebo jiným způsobem, dostanete informaci o způsobu podání žádosti o vratku individuálně.

Vratky za kroužky budeme realizovat v průběhu měsíce června tak, abyste měli peníze zpět do konce školního roku.
 

Pobytové a příměstské tábory
a další aktivity o letních prázdninách

Informace se stále mění a konečné rozhodnutí plánuje Vláda ČR, resp. MŠMT vydat v průběhu či na konci května. Současná pravidla zatím předpokládají možnost realizovat pobytové akce a zotavovací akce od 25. 5. 2020, ale tento termín a podmínky se mohou ještě změnit. Zatím plánujeme uskutečnit všechny prázdninové aktivity ve standardním režimu. Pokud máte zájem se přihlásit, učiňte tak a pokud je vyžadována záloha či platba, zaplaťte ji. Jen tak máte jistotu, že o místo na táboře nepřijdete. V případě, že tábor nebude možné uskutečnit vůbec nebo bude muset proběhnout v omezeném režimu (snížení počtu osob a podobně), vrátíme Vám celou platbu za neuskutečněný tábor.

 

Vaše Lužánky
 


 

Středa 18. 3. 2020

Vážení a milí rodiče,
 
chápeme, že současná opatření mohou zasáhnout váš rodinný rozpočet. Na některé tábory vybíráme zálohy - informaci o termínech plateb a případných zálohách najdete vždy v informačním mailu, který vám přišel po přihlášení.

Pokud není ve vašich silách zaplatit nyní zálohu na letní tábor, kontaktujte prosím vedoucího příslušné akce. Důležité je, abychom věděli, že máte o účast zájem. (Kontakt najdete při rozkliknutí vybraného tábora.)

Pevně věříme, že do léta se situace uklidní a všechny tábory proběhnou ve vypsaných termínech. Pokud by došlo ke zrušení tábora z důvodu trvajících opatření proti epidemii, peníze vám samozřejmě vrátíme.

Přejeme hodně zdraví a spoustu sil!
Vedení SVČ Lužánky
 Středa 12. 3. 2020

Milé děti, vážení rodiče a účastníci!

V současné době, kdy se situace mění z hodiny na hodinu, je jediné možné opatření pozastavení pravidelných aktivit (kroužků a kurzů) bez výjimky. Budeme postupně situaci monitorovat, a pokud nastane nějaká pozitivní změna, budeme vás okamžitě informovat. Sledujte web, facebook a maily.

Nepravidelné naplánované aktivity proběhnou po dohodě s vedoucími těchto aktivit, kteří vás budou kontaktovat.

V příštím týdnu (od 16.3.) nebude v provozu žádná Maceška. Informace o provozu dostanete od vedoucích.

Na našich stránkách budeme postupně zveřejňovat tipy na aktivity, které můžete s dětmi realizovat doma. Můžete se těšit na videonávody k rukodělným aktivitám i nápady na aktivní trávení volného času v rodinném kruhu.

Každá taková událost v sobě nese i nějakou zatím netušenou příležitost. Třeba, že můžeme děti vzdělávat i online, nebo že budeme lépe připraveni na podobné nepříjemné situace a nezaskočí nás, nebo prostě jen, že budeme doma víc spolu. Pojďme toho využít.

Hezký den

Jan Ondroušek,
ředitel
 


 

Úterý 11. 3. 2020

Vážení a milí rodiče, účastníci našich aktivit,

na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR se i naše středisko volného času připojuje k opatřením týkající se základní, středních, vyšších odborných a vysokých škol a pozastavujeme pravidelnou zájmovou činnost (kroužky, kurzy) na všech pracovištích do odvolání. Opatření je platné od zítřejšího dne (11.3.2020).

Nepravidelné aktivity budou řešeny individuálně podle povahy činnosti a počtu účastníků. Informace vám poskytnou vedoucí těchto aktivit.

O změnách Vás budeme informovat.

Činnost mateřské školy zůstává prozatím zachována. V této souvislosti vyzýváme rodiče ke zvýšeným hygienickým opatřením.
 

Jan Ondroušek,
ředitel