Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ


Pozastavujeme pravidelnou zájmovou činnost na všech pracovištích od 11.3.2020 do odvolání!
 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

Středa 18. 3. 2020

Vážení a milí rodiče,
 
chápeme, že současná opatření mohou zasáhnout váš rodinný rozpočet. Na některé tábory vybíráme zálohy - informaci o termínech plateb a případných zálohách najdete vždy v informačním mailu, který vám přišel po přihlášení.

Pokud není ve vašich silách zaplatit nyní zálohu na letní tábor, kontaktujte prosím vedoucího příslušné akce. Důležité je, abychom věděli, že máte o účast zájem. (Kontakt najdete při rozkliknutí vybraného tábora.)

Pevně věříme, že do léta se situace uklidní a všechny tábory proběhnou ve vypsaných termínech. Pokud by došlo ke zrušení tábora z důvodu trvajících opatření proti epidemii, peníze vám samozřejmě vrátíme.

Přejeme hodně zdraví a spoustu sil!
Vedení SVČ Lužánky
 Středa 12. 3. 2020

Milé děti, vážení rodiče a účastníci!

V současné době, kdy se situace mění z hodiny na hodinu, je jediné možné opatření pozastavení pravidelných aktivit (kroužků a kurzů) bez výjimky. Budeme postupně situaci monitorovat, a pokud nastane nějaká pozitivní změna, budeme vás okamžitě informovat. Sledujte web, facebook a maily.

Nepravidelné naplánované aktivity proběhnou po dohodě s vedoucími těchto aktivit, kteří vás budou kontaktovat.

V příštím týdnu (od 16.3.) nebude v provozu žádná Maceška. Informace o provozu dostanete od vedoucích.

Na našich stránkách budeme postupně zveřejňovat tipy na aktivity, které můžete s dětmi realizovat doma. Můžete se těšit na videonávody k rukodělným aktivitám i nápady na aktivní trávení volného času v rodinném kruhu.

Každá taková událost v sobě nese i nějakou zatím netušenou příležitost. Třeba, že můžeme děti vzdělávat i online, nebo že budeme lépe připraveni na podobné nepříjemné situace a nezaskočí nás, nebo prostě jen, že budeme doma víc spolu. Pojďme toho využít.

Hezký den

Jan Ondroušek,
ředitel
 


 

Úterý 11. 3. 2020

Vážení a milí rodiče, účastníci našich aktivit,

na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR se i naše středisko volného času připojuje k opatřením týkající se základní, středních, vyšších odborných a vysokých škol a pozastavujeme pravidelnou zájmovou činnost (kroužky, kurzy) na všech pracovištích do odvolání. Opatření je platné od zítřejšího dne (11.3.2020).

Nepravidelné aktivity budou řešeny individuálně podle povahy činnosti a počtu účastníků. Informace vám poskytnou vedoucí těchto aktivit.

O změnách Vás budeme informovat.

Činnost mateřské školy zůstává prozatím zachována. V této souvislosti vyzýváme rodiče ke zvýšeným hygienickým opatřením.
 

Jan Ondroušek,
ředitel