Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Příhlašování na 2. pol.

Začátek přihlašování: 22. ledna 2018

Nabídka kroužků je stejná, jako na první pololetí (většina kroužků se vypisuje na celý rok) - můžete si tedy již teď vybrat, jaký kroužek vás zajímá.

Počet volných míst v kroužcích je až do začátku přihlašování orientační, přesné počty se se na webu zobrazí po začátku přihlašování.

V některých kroužcích v lednu probíhají zkušební hodiny zdarma - organizační detaily vám poskytnou přímo jejich vedoucí (kontaktní údaje najdete na stránce kroužku).

Pokud se budete elektronicky přihlašovat poprvé, přečtěte si nejprve Nápovědu a Vaše dotazy. Vyhnete se tak nejběžnějším chybám a zvládnete přihlášení snadno a rychle.